• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

День Гідності та Свободи

eye

0

Загальні новини

img

21 листопада Решетилівщина вшановує учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, кращих синів і доньок України, які показали приклад патріотизму, свідомої громадянської позиції та непохитності у відстоюванні своїх переконань.
Урочистий мітинг до Дня Гідності та Свободи відбувся біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, історичний образ якого є одним із символів нової, незалежної України.
До учасників мітингу звернувся заступник голови районної ради Віктор Бережний, який у своїй промові згадав події мирної Помаранчевої Революції і п’ятирічної давнини, коли українці зібрались на Майдані Незалежності у Києві, щоб відстояти своє європейське майбутнє, та закликав робити висновки з уроків історії.
Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Черкун, виступаючи перед присутніми, зазначив, що країна змінюється на краще. Навіть діти молодших класів, які виховуються в непрості часи для нашої країни, розуміють значення слова «патріотизм», знають про любов до Батьківщини. 
Директор Решетилівського краєзнавчого музею Юрій Кісіль сказав, що в усі часи українське студентство було головною рушійною силою політичних змін, згадавши 90-і роки минулого століття, коли молоді люди голодували та вимагали заборони комуністичної партії. Зауважив, що й до цього часу, в переважній більшості, молодь боронить кордони України, віддаючи своє життя за її незалежність. 
Насамкінець, настоятель Свято-Успенського храму отець Володимир відслужив молебень за загиблими і, звертаючись до присутніх громадян, закликав до єднання та згуртованості, необхідних для подальшої розбудови незалежної української держави.

Назад до розділу

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

+3805363 21247 rech_rda@adm-pl.gov.ua icon

Опитування

Заяц

100,00%

,00%

Триває до 20/12/2018

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію