• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Відбулось спільне засідання постійних комісій

eye

0

Загальні новини

img

5 грудня цього року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району та з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення та сфери послуг. Під головуванням Олени Кацітадзе депутати розглянули питання порядку денного першого пленарного засідання 26 чергової сесії ради та одноголосно прийняли відповідні висновки і рекомендації.

Було заслухано інформацію  щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік, яку надала в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталія Яресько. Голова районної ради Сергій Колотій звітував про свою діяльність з вересня 2017 року по жовтень 2018 року. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Юлія Гмиря надала інформацію щодо виконання районної Програми подолання та профілактики дитячої бездоглядності, злочинності і соціального сирітства, забезпечення соціально-правових гарантій дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, на 2015-2018 роки та затвердження відповідної Програми на 2019-2021 роки, акцентуючи на складних питаннях, які виникають у роботі служби.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Володимир Зінченко поінформував депутатів щодо виконання Програми розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Решетилівського району на 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік, а також про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 2019 рік.

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Черкун ознайомив присутніх з інформацією щодо ходу виконання районної Програми допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді, забезпечення проведення заходів з мобілізаційної підготовки, мобілізації та призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2015-2020 роки.

Депутати розглянули проекти рішень щодо приймання Калениківського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко» на районний рівень управління і фінансування; надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської райдержадміністрації на списання та продаж майна спільної власності територіальних громад району. Проекти рішень стосовно надання пільги на 2019 рік, пов’язаної з використанням плати за оренду об’єктів спільної власності територіальних громад району,  та плану роботи районної ради на І півріччя 2019 року також не викликали зауважень у обранців і були запропоновані до розгляду на сесії. Щодо депутатського запиту Олени Кацітадзе стосовно доставки пенсій працівниками ПАТ «Укрпошта», голова ради Сергій Колотій висловив упевненість, що питання буде вирішено,  між «Укрпоштою» та Пенсійним фондом України досягнута домовленість, тож пенсії будуть доставлятись громадянам так, як і раніше.

Депутати погодились із внесенням на розгляд сесії питання про оплату праці голови районної ради та його заступника на 2019 рік; питання стосовно депутатського запиту Кошового П.М. також буде розглянуто на пленарному засіданні 13 грудня.

Інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території Решетилівського району в 2018 році члени постійних комісій погодились заслухати на пленарному засіданні, а розгляд питань «Про затвердження районної Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області» та «Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі охорони здоров’я Решетилівського району на 2016-2020 роки», було відтерміновано. 

Назад до розділу

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

+3805363 21247 rech_rda@adm-pl.gov.ua icon

Опитування

Заяц

100,00%

,00%

Триває до 20/12/2018

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію