Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Решетилівський
район
30-років з дня виведення військ з Афганістану
30-років з дня виведення військ з Афганістану

15 лютого у м. Решетилівка відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчю виведення військ з Афганістану.

Біля пам’ятного знаку зібралися ветерани афганської війни, керівники району та міста, депутати районної ради, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники трудових колективів, громадськості та ЗМІ, молодь району.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тисяч воїнів, що загинули або зникли безвісти, та решетилівців  – Віталія Пустовара й Ігоря Веклича.

Перед присутніми виступив Кавалер двох орденів Червоної Зірки – голова Решетилівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану Василь Шапошник.

Він зазначив, що дорогами Афганістану пройшли 87 наших земляків, двоє з яких не повернулися у рідні домівки. Зауважив, що громадянський обов’язок воїнами було виконано з честю і вихід 40-ї армії з Афганістану відбувся з розгорнутими знаменами. Всі бойові дії було завершено відповідно до  Женевських угод.

Від імені спілки Василь Шапошник побажав усім міцного здоров’я, щастя, оптимізму, миру і благополуччя в державі.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку. Також сьогодні ветерани-афганці за традицією відвідали могили побратимів, які загинули під час ведення бойових дій чи відійшли у вічність в мирний час.

У районному Будинку  культури відбувся тематичний концерт.

0 Загальні новини
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події