Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Решетилівський
район
Встановлено ще одну меморіальну дошку...
Встановлено ще одну меморіальну дошку...

Сьогодні, 6 липня 2018 року, біля Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було людно. У Демидівській територіальній громаді відбулася непересічна подія - на приміщенні школи встановлено меморіальну дошку Роману Валентиновичу Нетесі – військовослужбовцю контрактної служби Збройних сил України, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення антитерористичної операції у Луганській області, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. 
Встановлення та відкриття меморіальної дошки приурочено до річниці загибелі Романа Нетеси. У ніч із 6 на 7 липня снайперська куля обірвала його молоде життя. 
На заході були присутні голова Решетилівської районної ради Сергій Колотій, голова Решетилівської районної державної адміністрації Роман Перепелиця, заступник голови Решетилівської районної державної адміністрації Іван Черкун, керівник апарату Решетилівської районної державної адміністрації Максим Лисенко, Демидівський сільський голова Василь Микитенко, військовий комісар Решетилівського районного військового комісаріату Сергій Новоселя, депутати районної ради, рідні та друзі Романа, військові побратими, односельці. 
Право відкрити меморіальну дошку надали брату загиблого Героя – Владиславу та заступнику директора школи, вчителю, учаснику бойових дій, майору Кисельову Юрію Валентиновичу.
Доземний уклін батькам та родичам Роми за справжнього сина України, який відав своє життя за мирне небо над Батьківщиною!
Пам'ять про нього навіки житиме в наших серцях!

0 Загальні новини
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події