• Пошук по документах

ОГОЛОШЕННЯ! ПРО ДОДАТКОВИЙ ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ Решетилівської міської територіальної громади на період до 2027 року

eye

416

Опубліковано: 22.03.2023 15:58

Новини

img

Виконавчий комітет  Решетилівської міської ради за підтримки Проекту DECIDE  продовжує розробляти Стратегію розвитку Решетилівської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

15 січня 2022 року було завершено збір ідей проєктів до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Решетилівської МТГ на період до 2027 року (далі – Стратегія). Всі пропозиції розглянуто членами робочої групи з розробки Стратегії. Проте у зв’язку з початком широкомасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року, робота з розробки стратегії розвитку була призупинена.

З січня 2023 року процес розробки Стратегії розвитку Решетилівської МТГ було продовжено. Станом на 15 березня 2023 року було оновлено попередні напрацювання робочої групи (в т.ч. оновлено перелік завдань до оперативних цілей Стратегії). У зв’язку з чим, прийнято рішення щодо оголошення додаткового збору ідей проєктів.

Ідеї проєктів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Решетилівської МТГ, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проєктні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа;

2. Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2023 – 2025 роки).

3. Бажано, щоб подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території;

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту;

5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1);

6. Проєктна ідея стосується одного із завдань:

1) Формування ефективної ситеми управління в громаді;

2) Впровадження ефективних механізмів підтримки та розвитку традицій вишивки та килимарства;

3) Запровадження просвітницько-виховної роботи серед молоді в напрямі популяризації місцевих традицій;

7. Проєктна ідея має бути надіслана не пізніше 17.00 год. 29 березня 2023 року.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: resh-strat-2027@ukr.net. Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, за телефоном: 066 594 54 94 - Андрій, 050-936 34 76 - Оксана, 095 770 13 37 - Яна.

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію