• Пошук по документах

Проєкти рішень сесії 8 скликання

11 чергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 31.08.2021 року о 10.00 Засідання постійних комісій відбудеться 27.08.2021 року о 10.00

Розпорядження про скликання сесії

 Проекти рішень (завантажити)

          1) Про стан протидії злочинності та ефективності захисту осіб від злочинних посягань за І півріччя 2021 року.

          2) Про затвердження містобудівної документації „Генеральний план                  м. Решетилівка Полтавської області”.

          3)Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

          4) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Берліновій К.В.

          5) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Борщовій Ю.О.

          6) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Кайнашу К.В.

            7) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Середі І. Г.

          8) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Кабачок Н.С.

          9) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

          10) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

          11) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з цільовим призначенням землі загального користування.

          12) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Шкурупіївка Полтавського району Полтавської області.

          13) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Хоружі Полтавського району Полтавської області.

          14) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту м. Решетилівка Полтавського району Полтавської області.

          15) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

          16) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам Дзекун А.Г., Каленчук Я.В., Плахтій А.М.

          17) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Решетилівської міської територіальної громади.

          18) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Решетилівської міської ради.

          19) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянці Гирці Т.О.

          20) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянину Стиценку С.О.

          21) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам Кошкалді Т.М., Піхулі О.В., Пророк С.І.

          22) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів на території Решетилівської міської територіальної громади.

          23) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів.

          24) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

          25) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби.

          26) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва в межах та за межами населених пунктів.

          27) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

          28) Про передачу в приватну власність земельних ділянок.

          29) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

          30) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення та передача у постійне користування Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

          31) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

          32) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів.

          33) Про внесення змін до рішень Демидівської сільської ради, Решетилівської селищної та міської ради.

          34) Про внесення змін до Положення про відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища виконавчого комітету Решетилівської міської ради.

          35) Про визначення земельної ділянки та організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) орієнтовною площею  118 га.

          36) Про продовження строку дії договорів оренди землі з ФГ „Гарант-2”.

          37) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами на території Решетилівської міської ради.

          38) Про роботу  комунального підприємства „Решетилівське КП „Водоканал”.

          39)  Про зміну назви Колотіївського дошкільного навчального закладу ясел-садка „Лелеченька” Решетилівської міської ради та затвердження Статуту закладу в новій редакції.

          40)  Про зміну назви Решетилівського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Ромашка” Решетилівської міської ради та затвердження Статуту закладу в новій редакції.

          41) Про затвердження граничної  чисельності працівників  Колотіївський заклад дошкільної освіти ясла-садок ,,Лелеченька” Решетилівської міської ради.

          42) Про    затвердження  граничної  чисельності  працівників Решетилівського закладу дошкільної освіти ясел-садка ,,Ромашка” Решетилівської міської ради .

          43) Про затвердження граничної  чисельності Глибокобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради.

          44) Про затвердження граничної  чисельності Демидівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської  міської ради.

          45) Про затвердження граничної чисельності працівників Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.

          46)     Про затвердження граничної чисельності працівників Малобакайського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.

          47) Про затвердження граничної  чисельності М’якеньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради.

          48) Про затвердження граничної чисельності працівників Новомихайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.

          49) Про затвердження граничної  чисельності Остап’євського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

          50) Про затвердження граничної чисельності працівників Піщанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Л.М. Дудки Решетилівської міської ради.

          51) Про затвердження граничної чисельності працівників Піщанського закладу дошкільної освіти ясла-садок ,,Веселка” Решетилівської міської ради.

          52) Про затвердження граничної чисельності працівників Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

          53) Про затвердження граничної чисельності працівників Покровського закладу дошкільної освіти ясел-садка ,,Барвінок” Решетилівської міської ради.

          54) Про затвердження граничної чисельності працівників Опорного закладу „Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради”.

          55) Про затвердження граничної чисельності працівників Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Решетилівської міської ради Полтавської області.

          56) Про виконання комплексної Програми розвитку освіти Решетилівської міської  ради  на 2018-2022 роки.

          57) Про внесення змін до міської Програми „Шкільний автобус” на 2019-2021 роки.

          58) Про внесення змін до Комплексної програми   соціального   захисту населення Решетилівської міської ради  на  2019-2023  роки.

          59) Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико – санітарної допомоги Решетилівської міської ради Полтавської області”.

          60) Про передачу дебіторської заборгованості за бюджетними позичками минулих років.

          61) Про внесення змін до показників бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

          62) Про укладення Меморандуму про  співпрацю  у  сфері охорони культурної спадщини.

          63) Про внесення змін до Положення Центру надання соціальних послуг Решетилівської міської ради.

          64) Про надання дозволу  на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 1,6601 га, за адресою: с. Глибока Балка Полтавського району Полтавської області.

          65) Різне.

10 позачергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 22.07.2021 року о 10.00 Засідання постійних комісій відбудеться 20.07.2021 року о 10.00

Розпорядження про скликання сесії

 Проекти рішень (завантажити)

1) Про початок повноважень депутата Решетилівської міської ради VІІI скликання.

2) Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 15.12.2020 року № 31-1-VIII ,,Про постійні комісії Решетилівської міської ради VІІI скликання”.

3) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Лавровій Ю.Я.

4) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Решетилівської міської ради.

5) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій.

6) Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

7)  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів.

8) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

9) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

10) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

11) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

12)  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів.

13) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

14)  Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва з метою подальшої передачі земельної ділянки в оренду.

15) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Берліновій К.В.

16) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва в межах та за межами населених пунктів

17) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Борщовій Ю.О.

18) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Кайнашу К.В.

19) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Середі І. Г.

20) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Овсію В. Г.

21) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Кабачок Н.С.

22) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Єфанову В.В.

23) Про внесення змін до рішень Решетилівської міської ради від 31.03.2021 № 309-5-VIІI, від 29.06.2021 № 495-9-VIIІ, від 16.04.2021 № 390-6-VIIІ, від 31.03.2021 № 327-5-VIIІ.

24) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

25) Про посвідчення за Решетилівською міською радою права комунальної власності на земельні ділянки.

26) Про внесення змін до Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян  на 2021-2022 роки.

27) Про внесення змін до Програми фінансової  підтримки Комунального некомерційного підприємства ,,Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської міської ради Полтавської області” на 2021-2023 роки.

28) Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства ,,Решетилівська Центральна лікарня Решетилівської міської ради Полтавської області” на 2021 рік.

29) Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку комунальної установи „Трудовий архів Решетилівської міської ради Полтавської області” на 2021-2023 роки.

30) Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства „Решетилівська центральна лікарня Решетилівської міської ради Полтавської області”.

31) Про внесення змін до показників бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

32) Про підтримку місцевих ініціатив в рамках Конкурсу „Бюджет участі Полтавської області” на 2022 бюджетний рік.

33) Про визначення проєктів, які стали переможцями конкурсу „Громадський бюджет Решетилівської міської територіальної громади” у 2021 році.

34) Про стан виконання „Програми забезпечення   містобудівною документацією населених пунктів Решетилівської міської ради на 2019 – 2025 роки”.

35) Про  внесення змін в структуру та граничну штатну чисельність Решетилівського міського будинку культури.

36) Про затвердження структури та граничної штатної чисельності клубних закладів Решетилівської міської ради.

37) Про внесення змін до Статуту редакції радіо „Релайф” Решетилівської міської ради.

38) Про внесення змін до Програми фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування Решетилівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

39) Про затвердження структури виконавчих органів Решетилівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

40) Про внесення змін до кількісного складу виконавчого комітету Решетилівської міської ради VIII скликання.

41) Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Решетилівської міської ради VIII скликання.

42) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

43) Різне.

9 позачергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 29.06.2021 року о 10.00 Засідання постійних комісій відбудеться 24.06.2021 року о 10.00

Розпорядження про скликання сесії

Проекти рішень (завантажити)

1) Про дострокове припинення повноважень депутата Решетилівської міської ради VIII скликання.

2) Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 15.12.2020 року № 31-1-VIII ,,Про постійні комісії Решетилівської міської ради VІІI скликання”.

3) Про внесення змін до Регламенту роботи Решетилівської міської ради VIII скликання.

4) Про затвердження містобудівної документації „Генеральний план с. Каленики Решетилівського району Полтавської області”.

5) Про затвердження містобудівної документації „Генеральний план с. Хрещате Решетилівського району Полтавської області”.

6) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в розмірі земельної частки (паю).

7) Про надання дозволу на   виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби на території Решетилівської міської ради.

8) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Білашу А.І.

9) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Онищенку І. М.

10) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення.

11) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

12) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.

13) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби.

14) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів.

15) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

16) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

17) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

18) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

19) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

20) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Фесенку К.С.

21) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Лавровій Ю.Я.

22) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Решетилівської міської ради.

23) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів.

24) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва в межах та за межами населених пунктів.

25) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

26) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби.

27) Про внесення змін до рішень міської, селищної, сільських рад.

28) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення гр. Лютому Г.С., Лютому Т.Г.

29) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Педьку В.Г.

30) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Павлинському О.П.

31) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Матросовій Ж.І.

32) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Суку С.М.

33) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій.

34) Про надання дозволу на   виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби на території Решетилівської міської ради.

35) Про надання дозволу ПП „ОСКОРД” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

36) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

37)  Про посвідчення за Решетилівською міською радою права комунальної власності на земельні ділянки.

38)  Про  внесення змін  до рішень  Решетилівської  селищної  від  18.08.2017 № 107-6-VII, Решетилівської міської ради від 21.09.2018 № 386-10-VII.

39) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

40) Про внесення змін до  договорів оренди землі ТОВ „Полтавський агрокомплекс”.

41) Про внесення змін до  договорів оренди землі.

42)  Про внесення змін  до  договору суперфіцію №1 від 07.09.2018 року.

43) Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 28.05.2021 № 459-8-VIII.

44) Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 31.03.2021  № 375-5-VIII.

45) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Бутенку О.С.

46) Про надання дозволу ТОВ Агрофірма „Добробут” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

47) Про надання дозволу на передачу в суборенду земельних ділянок.

48) Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Решетилівської міської ради на 2019-2023 роки.

49)  Про внесення до Програми фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування Решетилівської  міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

50) Про надання субвенції Полтавській районній раді на виконання Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2021 рік.

51) Про внесення змін до показників бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

52) Про туристичний збір на 2022 рік.

53) Про транспортний податок на 2022 рік.

54) Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік.

55) Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік на території Решетилівської міської територіальної громади.

56) Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік.

57) Про реорганізацію Кукобівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

58) Про реорганізацію Федіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

59) Про створення Кукобівської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

60) Про створення Федіївської філії І-ІІ ступенів Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

61) Про внесення змін до Статуту Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.

62) Про затвердження граничної чисельності працівників Покровського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

63) Про затвердження граничної чисельності Глибокобалківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради.

64) Про затвердження граничної чисельності працівників Піщанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Л.М. Дудки Решетилівської міської ради .

65) Про затвердження граничної чисельності Шевченківського закладу дошкільної освіти ясла-садка ,,Світлячок’’ Решетилівської міської ради.

66) Про визнання такими, що втратили чинність рішення Решетилівської міської ради щодо затвердження Положень про надання платних послуг закладами культури.

67) Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту Решетилівської міської ради на 2018-2022 роки.

68) Про затвердження Положення про проведення турніру з футболу до Дня Незалежності України на кубок Решетилівського міського голови.

69) Про реорганізацію комунального підприємства ,,Господар” Кукобівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області шляхом приєднання до комунального підприємства ,,Покровський комунгосп” Решетилівської міської ради Полтавської області.

70) Про дострокове припинення повноважень старости на території сіл Федіївка, Лучки та звільнення старости Федія О.М.

71) Про внесення змін до кількісного складу виконавчого комітету Решетилівської міської ради VIII скликання.

72) Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Решетилівської міської ради VIII скликання.

73)  Про звернення депутатів Решетилівської міської ради  Полтавської області до Президента України та Верховної Ради України щодо підготовки до відсічі вторгненню Російської Федерації.

74) Про передачу майна на баланс комунального підприємства „Ефект” Решетилівської міської  ради Полтавської області.

75) Про повне зупинення експлуатації будівлі сільського будинку культури   та  розташованого  у  ній  приміщення  бібліотеки  за  адресою вул. Молодіжна, 19, с. Пащенки.

76) Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 20.09.2019 року №698-21-VII „Про затвердження Положення про відділ з юридичних питань та управління комунальним майном виконавчого комітету Решетилівської міської ради”.

77) Різне.

8 позачергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 28.05.2021 року о 10.00 Засідання постійних комісій відбудеться 26.05.2021 року о 10.00

Розпорядження про скликання сесії

Проекти рішень (завантажити)

1) Про внесення змін до рішення Лобачівської сільської ради.

2) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Безнігаєву Д. В.

3) Про надання громадянам дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.

4) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Решетилівської міської ради.

5) Про припинення дії рішення Решетилівської міської ради.

6) Про внесення змін до рішень міської, селищної, сільських рад.

7) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Решетилівській міській раді для створення громадських пасовищ.

8) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням землі загального користування.

9) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення громадських пасовищ.

10) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

11) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

12) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

13) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

14) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.

15) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби.

16) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

18) Про передачу в приватну власність земельної ділянки учаснику бойових дій.

19) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Онищенку І. М.

20) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Білашу А. І.

21) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

22) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

23) Про передачу в приватну власність земельної ділянки.

24) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд.

25) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів.

26) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Білану А. І.

27) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту.

28) Про надання дозволу Решетилівській міській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

29) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення.

30) Про посвідчення за Решетилівською міською радою права комунальної власності на земельну ділянку.

31) Про внесення змін до договорів оренди землі земельних ділянок з кадастровими номерами 5324285600:00:009:0122 та 5324285600:00:009:0123.

32) Про поновлення договору оренди землі від 30.06.2011 укладеного з ФГ СФГ ,,Самойленко” на земельну ділянку з кадастровим номером 5324281400:00:001:0015.      

33) Про поновлення договору оренди землі №532420004000445 від 06.05.2011 укладеного з ФГ СФГ ,,Серьогін” на земельну ділянку з кадастровим номером 5324281400:00:013:0014.

34) Про поновлення договору оренди землі №532420004000455 від 06.05.2011 укладеного з ФГ СФГ ,,Серьогін” на земельну ділянку з кадастровим номером 5324281400:00:015:0041.

35) Про поновлення договору оренди землі №532420004000459 від 06.05.2011 укладеного з ФГ СФГ ,,Серьогін” на земельну ділянку з кадастровим номером 5324281400:00:012:0011.

36) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби Пасічниченко О.І.

37) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби на території Решетилівської міської ради.

38) Про внесення змін до договорів оренди землі ТОВ „Полтавський агрокомплекс”.

39. Про передачу земельної ділянки у строкове безоплатне користування на умовах договору суперфіцію.

40. Про посвідчення за Решетилівською міською радою права комунальної власності на земельну ділянку з кадастровим номером  5324283101:01:001:0290

41. Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 31 березня 2021 року № 376-5-VII.

42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння та випасання худоби на території Решетилівської міської ради.

43. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Решетилівської міської ради на 2021-2023 роки.

44. Про внесення змін до Комплексної програми „Розвиток житлово-комунального господарства Решетилівської міської об’єднаної  територіальної громади на 2019 - 2021 роки”.   

45. Про створення і використання матеріального резерву Решетилівської міської територіальної громади для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 

46. Про внесення змін до показників бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

47. Про затвердження Положення про стипендію міського голови в галузі освіти для обдарованих дітей Решетилівської міської ради.

48. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Решетилівської міської ради та складу конкурсної комісії.

49. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Решетилівської міської ради”.

50. Про внесення інформації до словника іменованих об’єктів автомобільна дорога.

51. Про розроблення містобудівної документації „Генеральний план з розробкою детального плану села Кукобівка Полтавського району Полтавської області”.

52. Про розроблення містобудівної документації „Генеральний план з розробкою детального плану села Говтва Полтавського району Полтавської області”.

53. Про розроблення містобудівної документації “Генеральний план з розробкою детального плану села Лиман Перший Полтавського району Полтавської області”.

54. Про розроблення містобудівної документації “Генеральний план з розробкою детального плану села Сухорабівка Полтавського району Полтавської області”.

55. Про розроблення містобудівної документації “Генеральний план з розробкою детального плану села Шевченкове Полтавського району Полтавської області”.

56. Про розроблення містобудівної документації “Генеральний план з розробкою детального плану села Пащенки Полтавського району Полтавської області”.

57. Про розроблення містобудівної документації “Генеральний план з розробкою детального плану села Федіївка Полтавського району Полтавської області”.

58. Про розроблення містобудівної документації “Генеральний план з розробкою детального плану села Шилівка Полтавського району Полтавської області”.

59 Про внесення змін до Положення про грошові винагороди здобувачам освіти та педагогічним працівникам закладів освіти Решетилівської міської ради.

60. Про звернення депутатів Решетилівської міської ради Полтавської області до Президента України та Верховної Ради України щодо підготовки до відсічі вторгненню московського агресора.

61. Про покладення обов’язків із заповнення додатків щодо посвідчення заповітів.

62. Про участь у загальних зборах ТОВ „ОТС „Світанок”.

63. Про визначення та затвердження складу органів з питань евакуації на

території Решетилівської міської територіальної громади. 

64. Різне.

7 чергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 25.05.2021 року о 10.00 Засідання постійних комісій відбудеться 21.05.2021 року о 10.00

Розпорядження про скликання сесії

Проекти рішень (завантажити) (Оприлюднено 23.04.2021)

1. Про ліквідацію Колотіївської філії І-ІІ ступенів Опорного закладу ,,Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради’’.

2. Про реорганізацію Друголиманського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Малобакайського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

3.  Про реорганізацію Лобачівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Малобакайського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

4. Про реорганізацію Пащенківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Решетилівської міської ради.

5. Про реорганізацію Першолиманської початкової школи з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Опорного закладу ,,Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради’’.

6. Про реорганізацію Сухорабівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

7. Про реорганізацію Шамраївського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Решетилівської міської ради.

8. Про реорганізацію Шилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Решетилівської міської ради шляхом приєднання до Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради.

9. Про затвердження граничної чисельності працівників Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.

10. Про затвердження граничної чисельності працівників Малобакайського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.

11. Про затвердження граничної чисельності працівників Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Решетилівської міської ради Полтавської області.

12. Про внесення змін до Статуту Малобакайського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.

13. Про внесення змін до Статуту Шевченківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Решетилівської міської ради Полтавської області.

14. Про внесення змін до Статуту Опорного закладу „Решетилівський ліцей імені І.Л. Олійника Решетилівської міської ради” Решетилівської міської ради Полтавської області.

15. Про внесення змін до Статуту Калениківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Решетилівської міської ради Полтавської області.

16. Про звернення депутатів Решетилівської міської ради  Полтавської області до Президента України та Верховної Ради України щодо підготовки до відсічі вторгненню московського агресора.

17. Різне.

6 позачергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 16.04.2021 року о 10:00 Засідання постійних комісій відбудеться 14.04.2021 року о 10:00

Розпорядження про скликання сесії

Проекти рішень (завантажити)

1) Про надання дозволу на встановлення мобільних без фундаментних, каркасно-дерев’яних споруд для утримання та розведення птиці, племінних кіз.

2) Про внесення змін до  договорів оренди землі  ТОВ „Полтавський агрокомплекс”.

3) Про    надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПП ,,ВМ ГРУП ЮКРЕЙН”.

4) Про  надання  дозволу  на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 6,0000 га.

5)  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

6) Про      передачу     земельної       ділянки     у      приватну    власність гр. Мищенку О.В.

7) Про надання дозволу громадянам на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

8) Про     надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

9) Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.

10) Про   надання   дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд.

11) Про    надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Решетилівської міської ради.

12) Про   надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Пакулову О.Ю.

13) Про припинення дії рішень Решетилівської міської, селищної ради.

14) Про   надання    громадянам   дозволу    на    виготовлення   проекту землеустрою     щодо     відведення земельних ділянок  для індивідуального садівництва.

15) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням землі загального користування.

16) Про внесення змін до рішення  Решетилівської міської ради.

17) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах та за межами населених пунктів Решетилівської міської ради.

18) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Решетилівській міській раді для створення громадських пасовищ.

19) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Решетилівській міській раді.

20) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби.

21) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

22) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

23) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

24) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

25) Про внесення змін до договору оренди землі №3 від 27.01.2021 року земельної ділянки 5324280900:00:006:0082.

26) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність членам селянського (фермерського) господарства.

27) Про    внесення    змін    до    рішення     Решетилівської  міської  ради від 31 березня 2021 року № 295-5-VIII.

28) Про внесення змін до рішень Кукобівської та Лобачівської сільських рад.

29) Про надання згоди на прийняття у комунальну власність земельної ділянки.

30) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику бойових дій Безнігаєву Д.В.

31) Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки б/н  від 23.09.2015 року з кадастровим номером 5324255100:30:003:0307.

32) Про внесення змін до Програми реалізації Концепції допризовної підготовки, забезпечення приписки громадян до призовної дільниці, військово-патріотичного виховання молоді, призову до лав Збройних Сил України на території Решетилівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

33) Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства ,,Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської міської ради Полтавської області” на 2021-2023 роки.

34) Про внесення змін до Порядку відшкодування компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян з використанням талонної системи обліку пільгових категорій населення по Решетилівській ТГ.

35) Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико – санітарної допомоги Решетилівської міської ради Полтавської області”.

36) Про внесення змін до фінансового плану на 2021 рік Комунального некомерційного підприємства „Решетилівська центральна лікарня Решетилівської міської ради Полтавської області”.

37) Про внесення змін до показників бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

38) Про скасування рішення виконавчого комітету Решетилівської міської ради від 26 лютого 2021 року ,,Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”.

39) Про схвалення проєкту, який подано на конкурсний відбір з отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг у 2021 році.

40) Різне.

5 чергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 31.03.2021 року о 10:00 Засідання постійних комісій відбудеться 26.03.2021 року о 10:00

Розпорядження про скликання сесії

Проекти рішень (завантажити)

Додаткові питання

1) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в розмірі земельної частки (паю).

2) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Писаренку В.М.

3) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва гр. Грінченко Ю.Ю.

4) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Ляшенку П.Г.

5) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Вайнагію С.Й.

6) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Василенко Л.М.

7) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Головні С.А.

8) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Голубу Ю.Д.

9) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гудзенку В.В.

10) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Даниленко Л.М.

11) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дяченку В.М.

12) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ємченку І.І.

13) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лютій В.В.

14) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лютому Т.Г.

15) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Маменко К.Г.

16) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пастушенку В.І.

17) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петровецькому А.М.

18) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пророк С.І.

19) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пяткіній О.І.

20) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Скрипнику В.В.

21) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Скрипник М.С.

22) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Таран В.В.

23) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тарану В.М.

24) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чалому Я.М.

25) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чалій К.П.

26) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства гр. Черкун В.В.

27) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шостаку А.І.

28) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства гр. Шостак Н.О.

29) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства гр .Чалій К.Г.

30) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ніколаєнку Ю.Ю.

31) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Чалому М.С.

32) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лобасу П.П.

33) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки орієнтовною площею 0,035 га.

34) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 8,2817 га.

35) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 5.2246 га.

36) Про надання дозволу на встановлення мобільних без фундаментних, каркасно-дерев’яних споруд для утримання та розведення птиці, племенних кіз

37) Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон) площею 9,8002 га та 38,5001 га.

38) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

39) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

40) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду Гладкому В.М.

41) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду гр. Бордуну М.В.

42) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду гр. Чернову А.І.

43) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду Дем’яненко Н.О.

44) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність члену селянського (фермерського) господарства.

45) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

46) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,2576 га.

47) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

48) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 11,2376 га.

49) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

50) Про надання дозволу ФГ ,,ДАРИ ЗЕМЛІ-11” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

51) Про надання дозволу ФГ ,,ГАРАНТ - 2” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

52) Про надання дозволу ПСП ,,АФ Україна-Говтва” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

53) Про надання дозволу ПСП ,,АФ Україна-Говтва” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

54) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,9905 га.

55) Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

56) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

57) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

58) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 56,2096 га.

59) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,1764 га.

60) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0698 га.

61) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 9,5216 га.

62) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 9,5758 га.

63) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 10,3326 га.

64) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 11,3752 га.

65) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 15,2753 га.

66) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 18,2526 га.

67) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 18,6538 га.

68) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 20,3665 га.

69) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 27,4900 га.

70) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 8,1269 га.

71) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів.

72) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 94,4716 га.

73) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 17,6552 га.

74) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 19,1557 га.

75) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 7,9091 га.

76) Про надання згоди на об’єднання земельних ділянок.

77) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби площею 50,0000 га.

78) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 60,0000 га.

79) Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Мищенку О.В.

80) Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) загальною площею 160,1128 га.

81) Про перелік земельних ділянок та про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) загальною площею 317,9906 га.

82) Про посвідчення за Решетилівською міською територіальною громадою права комунальної власності на земельні ділянки.

83) Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон) загальною площею 20,6974 га.

84) Про продовження договору оренди землі №532420004000007 від 31.03.2011.

85) Про припинення дії рішень Федіївської сільської ради від 21.08.2020 № 45/11, від 07.10.2020 № 46/6.

86) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

87) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для індивідуального садівництва гр. Кулику О.І.

88) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

89) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

90) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій.

91) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва.

92) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва в межах населених пунктів.

93) Про внесення змін до рішень Решетилівської міської від 27.01.2021 № 147-3-VIІI, від 25.02.2021 № 215-4-VIІI, від 25.02.2021 № 192-4-VIІI, селищної ради від 12.06.2015 та Остап’ївської сільської ради від 16.01.2020.

94) Про зміну конфігурації земельної ділянки.

95) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

96) Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 27 січня 2021 року № 158-3-VIII.

97) Про надання дозволу ТОВ „ЄВРОБІТ” на виготовлення виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

98) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Чопенку С.Б.

99) Про надання дозволу на передачу в суборенду земельних ділянок з кадастровими номерами 5324285000:00:004:0129, 5324285000:00:004:0127, 5324285000:00:001:0174.

100) Про припинення дії договору оренди землі від 03.09.2012 №7 з кадастровим номером 5322081602:02:001:0064 за взаємною згодою сторін.

101) Про припинення дії договору оренди землі від 01.01.2016 року № 1 за взаємною згодою сторін на земельну ділянку площею 0,6200 га.

102) Про продовження договору оренди землі з гр. Рашевським А.М.

103) Про надання дозволу на виготовлення виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Румянцевій В.М.

104) Про затвердження Положення про почесні відзнаки Решетилівської міської ради.

105) Про розгляд заяви Кошляк О.В. щодо збереження середньої заробітної плати.

106) Про розгляд заяви Корецької Л.В. щодо збереження середньої заробітної плати .

107) Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку комунальної установи „Трудовий архів Решетилівської міської ради Полтавської області” на 2021-2023 роки.

108) Про затвердження структури виконавчих органів Решетилівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

109) Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Решетилівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки.

110) Про внесення змін до Положення про Премію в галузі образотворчого мистецтва „Решетилівські дивотвори”.

111) Про внесення змін та доповнень до комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту Решетилівської міської ради на 2018-2022 роки.

112) Про внесення змін Комплексної програми соціального захисту населення Решетилівської міської ради на 2019-2023 роки.

113) Про затвердження Порядку надання грошової допомоги на лікування хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз в лікувально-профілактичних закладах Полтавської області.

114) Про затвердження Програми фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування Решетилівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

115) Про затвердження Програми забезпечення безкоштовного проходження медичного огляду призовниками та допризовниками на 2021 рік.

116) Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальної установи „Місцева пожежна охорона Решетилівської міської ради Полтавської області” на 2021-2023 роки.

117) Про внесення змін до Програми „Громадський бюджет Решетилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки”.

118) Про заснування літературно-мистецької премії імені Олексія Дмитренка.

119) Про затвердження бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні Решетилівської міської ради.

120) Про затвердження річних звітів про виконання бюджетів сільських рад за 2020 рік .

121) Про внесення змін до показників бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

122) Про надання послуг на безоплатній основі Центром надання соціальних послуг Решетилівської міської ради у ІІ-ІV кварталах 2021 року.

123) Про прийняття витрат вартості виконаних робіт по об’єкту „Реконструкція будівлі колишнього терапевтичного відділення Решетилівської ЦРЛ під п’ятиквартирний будинок з службовими квартирами по вул. Грушевського, 76 в м. Решетилівка Полтавської області”.

124) Про внесення змін до кількісного складу виконавчого комітету Решетилівської міської ради VIII скликання.

125) Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Решетилівської міської ради VIII скликання.

126) Про внесення змін до рішення Решетилівської  міської ради  сьомого  скликання від 25.03.2020 № 917-32-VІІ.

127) Про прийняття будівель та споруд в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади із спільної власності територіальних громад Полтавського  району.

128) Про звернення депутатів Решетилівської міської ради до Президента України щодо звільнення політв’язня О. Приходька.

129) Різне.

 

Додаткові питання:

1) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу в приватну власність.

2) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу в приватну власність.

3) Про надання учасникам бойових дій дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства .

4) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність.

5) Про надання громадянам дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів.

6) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

7) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд у власність.

8) Про внесення змін до рішень  Решетилівської міської № 1027-35-VII від 05.06.2020 року.

9) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

10) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі у приватну власність.

11) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачі у приватну власність.

12) Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПП ,,ВМ ГРУП ЮКРЕЙН”.

13) Про надання дозволу ТОВ «Бурат-Агро» на будівництво складського приміщення.

14) Про визначення земельної ділянки та організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) загальною площею 1,5000 га.

15) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,5000 га.

16) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду з кадастровим номером 5324255100:30:002:0916 .

17) Про внесення змін до  договору оренди землі  № 5 від 24.11.2006 земельної ділянки 5324281400:00:002:0007.

18) Про внесення змін до  договору оренди землі від № 040756100004 від 24.04.2007  земельної ділянки 5324280901:01:002:0177.

19) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006  земельної ділянки 5324285700:00:002:0003.

20) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006  земельної ділянки 5324285700:00:002:0004.

21) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006  земельної ділянки 5324281300:00:002:0002.

22) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:007:0001.

23) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:009:0019.

24) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:012:0011.

25) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:012:0012.

26) Про внесення змін до  договору оренди землі від б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:012:0013.

27) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:001:0014.

28) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:002:0050.

29) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:004:0013.

30) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:005:0005.

31) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:005:0006.

32) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:006:0003.

33) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н  від 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:006:0004.

34) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:007:0001.

35) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:002:0002.

36) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:008:0004.

37) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:008:0005.

38) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:008:0006.

39) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:008:0007.

40) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н від 25.12.2006 земельної ділянки 5320283600:00:001:1612.

41) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н від 25.12.2006  земельної ділянки 5320283600:00:001:0007.

42) Про внесення змін до  договору оренди землі від 10.10.2017 .

43) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н від 25.12.2006  земельної ділянки 5320283600:00:001:1615.

44) Про внесення змін до  договору оренди землі б/н від 25.12.2006  земельної ділянки 5320283600:00:001:1616.

45)  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 6,0000 га.

46) Про продовження договору оренди землі № 514 від 16.05.2011 та № 510 від 16.05.2011.

47) Про затвердження  Програми  забезпечення проведення нормативної грошової оцінки земель  населених пунктів у 2021-2023 роках.

48) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням землі загального користування.

49) Про скасування рішення  виконавчого комітету Решетилівської міської ради від 26 лютого 2021 року ,,Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”.

50) Про встановлення параметрів громадського бюджету Решетилівської  міської територіальної громади на 2021 рік.

51) Про розроблення містобудівної документації „Детальний план території всесезонний рекреаційний комплекс по близу с. Нова Диканька Полтавського району Полтавської області”.

52) Про розроблення містобудівної документації „Комплексний план просторового розвитку території Решетилівської територіальної громади”. 

4 позачергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 25.02.2021 року о 10:00 Засідання постійних комісій відбудеться 22.02.2021 року о 13:00

Розпорядження про скликання сесії

Проекти рішень (завантажити)

1) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням землі загального користування.

2) Про передачу земельної ділянки в оренду.

3) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду СФГ „Долина”.

4) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів.

5) Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки з цільовим призначенням землі загального користування.

6) Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Гладкову Р.С.

7) Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Татарко Ю.О.

8) Про продовження терміну дії договору від 07.02.2020 на земельну ділянку з кадастровим номером 5324255100:30:003:0515.

9) Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 18.11.2020 №1287-42-VII.

10) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

11) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

12) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285600:00:006:0009 у постійне користування Службі автомобільних  доріг у Полтавській області.

13) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285600:00:007:0006 у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

14) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285600:00:007:0009 у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

15) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285600:00:007:0010 у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

16) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285600:00:012:0014 у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

17) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285600:00:012:0015 у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

18) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285601:01:001:0178 у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

19) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285601:01:002:0088 у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

20) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з кадастровим номером 5324285601:01:002:0089 у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

21) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд.

22) Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

23) Про передачу земельної ділянки у приватну власність гр. Білан О.Ю.

24) Про припинення дії рішень Решетилівської міської ради, сільських рад.

25) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

26) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

27) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

28) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

29) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

30) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

31) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва гр. Грінченко Ю.Ю.

32) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Ляшенку П.Г.

33) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Олійник О.В.

34) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Петрашу А.М.

35) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Таран В.М.

36) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Биховцю С.Ф.

37) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Волошиній С.М.

38) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Лобач В.О.

39) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Савченку М.М.

40) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Савченку М.П.

41) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.  Сліпко Г.В.

42) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.  Стороженку В.В.

43) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Білодіду Г.А.

44) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Вайнагію С.Й.

45) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Василенко Є.В.

46) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Василенку К.В.

47) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Василенко Л.М.

48) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Головні С.А.

49) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Голубу Ю.Д.

50) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гречці О.В.

51) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гречці А.В.

52) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гудзенку В.В.

53) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Даниленко Л.М.

54) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дяченку В.М.

55) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ємченку І.І.

56) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зарівчацькому П.І.

57) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Леоновичу І.С.

58) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Леонович Л.А.

59) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лобасу П.П.

60) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лютій В.В.

61) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лютому Т.Г.

62) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Маменко К.Г.

63) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ніколаєнку Ю.Ю.

64) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пастушенку В.І.

65) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петровецькому А.М.

66) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пророк С.І.

67) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пяткіній О.І.

68) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Скрипнику В.В.

69) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Скрипник М.С.

70) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Таран В.В.

71) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тарану В.М.

72) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Чалому М.С.

73) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чалому Я.М.

74) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чалій К.П.

75) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Черкун В.В.

76) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шостаку А.І.

77) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Шостак Н.О.

78) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зарівчацькій Л.А.

79) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр .Чалій К.Г.

80) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Писаренку В.М.

81) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

82) Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Запсілля Полтавського району Полтавської області.

83) Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Остап’є Полтавського району Полтавської області.

84) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Івасюк Н.В.

85) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

86) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бережку А.Г.

87) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гречці А. В.

88) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гречці О. В.

89) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Олюсі О. В.

90) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Срібному В. В.

91) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Срібному О. М.

92) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Срібному Р. М.

93) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

94) Про розгляд заяви Кошляк О.В. щодо збереження середньої заробітної плати.

95) Про розгляд заяви Корецької Л.В. щодо збереження середньої заробітної плати.

96) Про внесення змін до рішення Решетилівської міської ради від 15.12.2020 №13 - 1-VІІI „Про затвердження на посаду старости на території сіл Говтва, Буняківка, Киселівка, Плавні”.

97) Про внесення змін до Положення служби у справах дітей виконавчого комітету Решетилівської міської ради.

98) Про внесення змін до кількісного складу виконавчого комітету Решетилівської міської ради VIII скликання.

99) Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Решетилівської міської ради VIII скликання.

100) Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Решетилівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки

101) Про укладення тристороннього Меморандуму про співпрацю у сфері розвитку сільського господарства.

102) Про внесення змін до Програми по використанню коштів, які надходять на рахунок Решетилівської селищної ради „Плата за послуги” на 2016-2020 роки.

103) Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Решетилівської міської ради на 2021-2023 роки.

104) Про затвердження Програми реалізації Концепції допризовної підготовки, забезпечення приписки громадян до призовної дільниці, військово-патріотичного виховання молоді, призову до лав Збройних Сил України на території Решетилівської  міської  територіальної громади на 2021-2023 роки.

105) Про затвердження Програми створення і використання

матеріального резерву Решетилівської міської територіальної громади для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій  на 2021-2023 роки.

106) Про створення міської державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Решетилівській міській раді.

107) Про затвердження звіту про виконання бюджету Решетилівської міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

108) Про внесення змін до показників бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

109) Про внесення змін до міської Програми „Шкільний автобус” на 2019-2021 роки.

110) Про прийняття в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади амбулаторії з обладнанням по вул. Освітянській 6 г в с-щі Покровське Решетилівського району Полтавської області.

111) Про передачу майна та обладнання в комунальну власність Мачухівської сільської територіальної громади.

112) Про визнання такими, що втратили  чинність рішення Решетилівської міської (селищної) ради.

113) Про створення Решетилівського міського будинку культури та затвердження Статуту.

114) Про затвердження структури  та граничної штатної чисельності  Решетилівського міського будинку культури.

115) Про затвердження структури та граничної штатної чисельності клубних закладів Решетилівської міської ради.

116) Про затвердження Положення про надання платних послуг та Переліку платних послуг, що надаються Решетилівським міським будинком культури.

117) Про затвердження структури та граничної штатної чисельності Решетилівської центральної міської бібліотеки імені О.М. Дмитренка Решетилівської міської ради.

118) Про затвердження Статуту Решетилівської міської територіальної громади.

119) Про депутатський запит Багна В.І.

120) Різне.

3 позачергова сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 27.01.2021 року о 10:00 Засідання постійних комісій відбудеться 25.01.2021 року о 14:00

Розпорядження про скликання сесії

Проекти рішень (завантажити)

Додаткові питання (завантажити)

1) Про звернення депутатів Решетилівської міської ради до Президента України, Прем'єр - міністра України, Кабінету Міністрів України щодо встановлених тарифів на природний газ, електроенергію.

2) Про внесення змін до складу  постійних комісій Решетилівської міської ради VІІI скликання.

3) Про план роботи Решетилівської міської  ради на 2021 рік.

4) Про затвердження Статуту Решетилівської міської територіальної громади.

5) Про членство в Асоціації ,,Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування”.

6) Про внесення змін до структури виконавчих органів Решетилівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

7) Про затвердження Положення про сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Решетилівської міської ради.

8) Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Решетилівської міської ради.

9) Про затвердження на посаду старости на  території  сіл Лиман Перший, Тури, Мирне, Бузинівщина.

10) Про затвердження на посаду старости на  території  сіл Шилівка, Онищенки, Паненки.

11) Про затвердження Програми по боротьбі зі злочинністю на території Решетилівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки

12) Про співфінансування проєкту державного фонду регіонального розвитку, який буде реалізовуватися в 2021 році.

13) Про схвалення проєктів, які подано на конкурсний відбір з отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми „Спроможна школа для кращих результатів” у 2021 році.

14) Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Решетилівської міської ради на 2021-2023 роки.

15) Про оголошення конкурсу із визначення  виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Решетилівської міської територіальної громади.

16) Про вхід засновником Комунального підприємства „Покровське сількомунгосп” Покровської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

17) Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Решетилівської міської територіальної громади  на 2021-2025 роки.

18)  Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

19) Про участь міського голови у загальних зборах ТОВ „ОТС „Світанок”.

20) Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади амбулаторії з обладнанням по вул. Освітянській, 6 г, в с. Покровське Решетилівського району Полтавської області.

21) Про внесення змін до Порядку відшкодування компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян з використанням талонної системи обліку пільгових категорій населення.

22) Про внесення змін Комплексної програми соціального захисту населення Решетилівської міської ради на 2019-2023 роки.

23) Про стан виконання  Програми зайнятості населення Решетилівської  міської ради на 2018-2020 роки та затвердження відповідної Програми на 2021-2023 роки.

24) Про внесення змін до міської Програми „Шкільний автобус” на 2019-2021 роки.

25) Про внесення змін до показників бюджету міської територіальної  громади на 2021 рік.

26) Про внесення змін до Положення фінансового управління Решетилівської міської ради.

27) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Говтвянської сільської  ради.

28) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань   Демидівської сільської  ради.

29) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань   Кукобівської сільської  ради.

30) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Лиманської Першої сільської  ради.

31) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Лиманської Другої сільської  ради.

32) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Лобачівської сільської  ради.

33) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Малобакайської сільської  ради.

34) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань М’якеньківської сільської  ради.

35) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Новомихайлівської сільської  ради.

36) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Остап’ївської сільської  ради.

37) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Пащенківської сільської  ради.

38) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Піщанської сільської  ради.

39) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Покровської сільської  ради.

40) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Сухорабівської сільської  ради.

41) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Федіївської сільської  ради.

42) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Шевченківської сільської  ради.

43) Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань Шилівської сільської  ради.

44) Про передачу до сфери управління окремих об’єктів комунальної власності Решетилівської міської територіальної громади.

45) Про внесення змін до Положення  Відділу освіти Решетилівської  міської ради.

46) Про вхід засновником Демидівського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Берізка’’ Демидівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

47) Про вхід засновником Друголиманського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Оленка” Лиманської Другої сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

48) Про вхід засновником Покровського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Барвінок” Покровської сільської ради Решетилівського району Полтавської області.

49) Про вхід засновником Малобакайського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Теремок” Малобакайської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

50) Про вхід засновником Новомихайлівського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Зайчик” Новомихайлівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

51) Про вхід засновником Піщанського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Веселка’’ Піщанської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

52) Про вхід засновником Пустоварівського дошкільного навчального закладу дитячого садка ,,Джерельце” Демидівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

53) Про вхід засновником Сухорабівського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Пролісок” Сухорабівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

54) Про вхід засновником Федіївського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Волошка” Федіївської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

55) Про вхід засновником Шевченківського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Світлячок” Шевченківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

56) Про вхід засновником Шилівського дошкільного навчального закладу ясел-садка ,,Капітошка” Шилівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.

57) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Службі  автомобільних  доріг у Полтавській області.

58) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для аукціону.

59) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (присадибна ділянка).

60) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

61) Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону).

62) Про внесення  змін  до  рішення  Решетилівської   міської    ради від 04.12.2020 року №1327-43-VII.

63) Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду СТОВ „Говтва”.

64) Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду з кадастровим номером 5324281304:04:003:0003.

65) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

66) Про внесення змін  до рішення Решетилівської міської ради від 10.12.2018 року № 448-12-VII.

67) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду з кадастровим номером 5324281301:01:003:0135.

68) Про  внесення  змін  до  рішень Решетилівської міської (селищної) ради .

69) Про затвердження    проекту   землеустрою щодо   встановлення (зміни) меж  населеного пункту села Запсілля Полтавського району Полтавської області.

70) Про    затвердження    проекту   землеустрою щодо   встановлення (зміни) меж  населеного пункту села Остап’є Полтавського району Полтавської області.

71) Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 5324281900:00:012:0005.

72) Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення кадастровий номер 5324255100:00:019:0044.

73) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах населених пунктів.

74)  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ „ЄВРОБІТ”.

75) Про припинення дії рішень Решетилівської міської (селищної) ради.

76) Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

77) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

78) Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду ФГ „Арніка”.

79) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

80) Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) на земельні ділянки з кадастровим номером

№5324284200:00:008:0132, №5324284200:00:008:0137.

81) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Бережку А. Г.

82) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Вайнагій А. Г.

83) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Вайнагій А. М.

84) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гречці А. В.

85) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Гречці О. В.

86) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Дмитренко О. О.

87) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Кириченко А. М.

88) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Кус Т. І.

89) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Лобач Н. В.

90) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Маховому А. Г.

91) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Маховому О. Г.

92) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Олюсі О. В.

93) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Срібному В. В.

94) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Срібному О. М.

95) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Срібному Р. М.

96) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Стрижак Є. Ю.

97) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Тишковцю С. І.

98) Про присвоєння ім’я та перейменування Решетилівської центральної міської бібліотеки Решетилівської міської ради

99) Різне.

2 сесія Решетилівської міської ради восьмого скликання відбудеться 30.12.2020 року о 10:00 Засідання постійних комісій відбудеться 28.12.2020 року о 13:00

Розпорядження про скликання сесії

Проекти рішень (завантажити)

Проєкти рішень станом на 24.12.2020

1) Про затвердження структури та граничної штатної чисельності клубних закладів Решетилівської міської ради;

2)  Про затвердження структури та граничної штатної чисельності бібліотечних закладів Решетилівської міської ради;

3) Про затвердження структури та граничної  штатної чисельності комунального закладу „Краєзнавчий музей Решетилівської міської ради Полтавської області”;

4) Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Решетилівської міської територіальної громади на 2021 рік;

5) Про затвердження рішення виконавчого комітету Решетилівської міської ради;

6)  Про бюджет Решетилівської міської територіальної громади на 2021 рік;

7) Про прийняття в комунальну власність Решетилівської міської територіальної громади амбулаторії з обладнанням по вул. 40-річчя Перемоги, 11 в с. Шевченкове Решетилівського району Полтавської області;

8)  Про внесення змін до Структури та загальної чисельності працівників комунальної установи ,,Центр надання соціальних послуг Решетилівської міської ради”.

9) Про припинення дії рішень Решетилівської міської  ради;

10) Про припинення права користування земельною ділянкою;

11) Про посвідчення за Решетилівською міською радою права комунальної власності на земельні ділянки;

12) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

13) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);

14) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);

15) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах та за межами населених пунктів;

16)  Про внесення змін до рішень  Решетилівської міської ради від 16.10.2020 року №1161-40-VII, від 16.10.2020 року №1219-40-VII;

17) Різне.

 

ДОДАТКОВІ ПИТАННЯ:

 

1) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу в приватну власність.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

2) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу в приватну власність.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

3) Про надання учасникам бойових дій дозволу на виготовленняпроекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства .

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

4) Про надання дозволу на виготовленняпроекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у власність.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

5) Про надання громадянам дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

6) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

7) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд у власність.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

8) Про внесення змін до рішень  Решетилівської міської № 1027-35-VIIвід 05.06.2020 року.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

9) Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

10) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі у приватну власність.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

11) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачі у приватну власність.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

12) Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПП ,,ВМ ГРУП ЮКРЕЙН”.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

13) Про надання дозволу ТОВ «Бурат-Агро» на будівництво складського приміщення.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

14) Про визначення земельної ділянки та організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) загальною площею 1,5000 га.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

15) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,5000 га.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

16) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду з кадастровим номером 5324255100:30:002:0916 .

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

17) Про внесення змін до  договору оренди землі  № 5 від 24.11.2006 земельної ділянки 5324281400:00:002:0007.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

18) Про внесення змін до  договору оренди землі від № 040756100004 від 24.04.2007  земельної ділянки 5324280901:01:002:0177.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

19) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006  земельної ділянки 5324285700:00:002:0003.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

20) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006  земельної ділянки 5324285700:00:002:0004.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

21) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006  земельної ділянки 5324281300:00:002:0002.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

22) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:007:0001.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

23) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:009:0019.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

24) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:012:0011.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

25) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:012:0012.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

26) Про внесення змін до  договору оренди землі від б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:012:0013.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

27) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:001:0014.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

28) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324281300:00:002:0050.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

29) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:004:0013.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

30) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:005:0005.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

31) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:005:0006.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

32) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:006:0003.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

33) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н  від 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:006:0004.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

34) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285000:00:007:0001.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

35) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:002:0002.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

36) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:008:0004.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

37) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:008:0005.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

38) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:008:0006.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

39) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н 20.12.2006 земельної ділянки 5324285700:00:008:0007.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

40) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н від 25.12.2006 земельної ділянки 5320283600:00:001:1612.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

41) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н від 25.12.2006  земельної ділянки 5320283600:00:001:0007.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

42) Про внесення змін до  договору оренди землі від 10.10.2017 .

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

43) Про внесення змін до  договору оренди землі  б/н від 25.12.2006  земельної ділянки 5320283600:00:001:1615.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

44) Про внесення змін до  договору оренди землі б/н від 25.12.2006  земельної ділянки 5320283600:00:001:1616.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

45)  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 6,0000 га.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

46) Про продовження договору оренди землі № 514 від 16.05.2011 та № 510 від 16.05.2011.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

47) Про затвердження  Програми  забезпеченняпроведення нормативної грошової оцінки земель  населених пунктіву2021-2023роках.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

48) Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням землі загального користування.

Доповідачі: Спільна Т.Ю. - головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.

49) Про скасування рішення  виконавчого комітету Решетилівської міської ради від 26 лютого 2021 року ,,Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”.

Доповідає: Кошовий П.М. - депутат міської ради.

50) Про встановлення параметрів громадського бюджету Решетилівської  міської територіальної громади на 2021 рік.

Доповідає: Романов А.Л. - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій.

51) Про розроблення містобудівної документації „Детальний план території всесезонний рекреаційний комплекс по близу с. Нова Диканька Полтавського району Полтавської області”.

Доповідає: Приходько О.В. - начальник відділу архітектури, містобудування.

52) Про розроблення містобудівної документації „Комплексний план просторового розвитку території Решетилівської територіальної громади”.

Доповідає: Приходько О.В. - начальник відділу архітектури, містобудування.

Доповідає: Приходько О.В. - начальник відділу архітектури, містобудування.