• Пошук по документах

Інформація про заміщення/зайняття вакантних посад

Виконавчий комітет Решетилівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти міської ради

Кваліфікаційні вимоги: Вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Згідно з чинним порядком проведення конкурсу на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання: Конституції України, Законів України „Про  службу  в  органах місцевого   самоврядування”, „Про  місцеве самоврядування в Україні”, „Про запобігання корупції”,  а також законодавства професійного спрямування.

Документи  приймаються  протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу  (з 22 липня по 20 серпня 2021 року) за адресою: м. Решетилівка, вул. Покровська, буд. 14.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України „Про запобігання корупції”.

Додаткові відомості щодо основних функціональних обов’язків, розміру заробітної плати та умов проведення конкурсу можна одержати за тел. 2-10-62.