• Пошук по документах

Контакти

ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК

ПІБ

Посада

 

Роб.тел

Керівництво міської ради та виконавчого комітету

Дядюнова Оксана Анатоліївна

Міський голова

 

2-13-80

Малиш Тетяна

Анатоліївна

Секретар міської ради

 

2-17-78

Сивинська Інна Василівна

Перший заступник міського голови

 

__________

Невмержицький Юрій Михайлович

Заступник міського голови

 

2-13-80

Колесніченко Антон Володимирович

Заступник міського голови

 

2-13-80

Лисенко Максим Вікторович

Керуючий справами виконавчого комітету

 

______

Мищенко Віталій Іванович

Староста на території сіл Потічок, Пасічники, Миколаївка, Нагірне

 

9-32-42

Гилюн Віктор Олексійович

Староста на території сіл Піщане, Славки

 

9-61-42

Пазущан Валентина Володимирівна

Староста на території сіл Н.Михайлівка, Молодиківщина, Потеряйки, Шарлаї

 

9-35-37

Падун Андрій Олександрович

Староста на території сіл Покровське, Шкурупії, Кривки, Голуби, Писаренки, Бабичі

 

9-54-42

Федій Олександр Миколайович

Староста на території сіл Федіївка, Лучки

 

9-71-42

Якуба Анатолій Олександрович

Староста на території сіл Кукобівка, Долина, Лютівка, Коломак, Дмитренки, Кузьменки

 

9-83-42

Швець Лариса Романівна

Староста на території сіл Лобачі, Глибока Балка, Крохмальці, Тривайли, Коржі

 

9-42-45

9-42-42

Срібний Станіслав Юхимович

Староста на території сіл Малий Бакай, Бакай, Мушти

 

9-48-42

Гавриленко Володимир Олексійович

Староста на території сіл Сухорабівка, Березняки, Підок

 

 

9-33-42

Нестерець Світлана Олександрівна

Староста сіл території Шилівка, Онищенки, Паненки

______________

 

Каленчук Валентина Петрівна

Староста на території сіл Каленики, Хрещате

 

9-47-16

Водолівова Наталія Вікторівна

Староста на території сіл М’якенківка, Михнівка, Шрамки

 

9-66-46

Підгора Ніна Михайлівна

Староста на території сіл Шевченкове, Дружба, Шамраївка, Капустяни

 

9-76-42

Семиволос Ігор Вячеславович

Староста на території сіл Говтва, Буняківка, Киселівка, Плавні

 

0(5342)

9-62-28

Іванюк Олена Михайлівна

Староста на території сіл Пащенки, Яценки, Паськівка, Гольманівка

 

9-36-46

Микитенко Василь Миколайович

Староста на території сіл Демидівка, Пустовари, Литвинівка, Нова Диканька, Андріївка

 

9-44-48

Дурицький Сергій Петрович

Староста на території сіл Остап’є, Нове Остапове, Підгір’я, Запсілля, Уханівка, Олефіри

 

0(5345)

9-33-42

 

Староста на території сіл Лиман І, Тури, Мирне, Бузинівщина

____________

Глазкова Олена Петрівна

Староста на території сіл Лиман ІІ, Братешки, Дем’янці, Коліньки, Шишацьке, Потеряйки-Горові

_______________

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи, документообігу та управління персоналом

Мірошник Оксана Олександрівна

Начальник відділу

 

2-51-58

 

 

Кулик Надія Іванівна

Заступник начальника відділу

Чех Лідія Миколаївна

Головний спеціаліст

Стеценко Юлія Василівна

Головний спеціаліст

Литвин Олександра Василівна

Головний спеціаліст

Щербаха Оксана Володимирівна

Спеціаліст І категорії (приймальна міського голови)

 

2-13-80

Сотніков Руслан Володимирович

Спеціаліст І категорії

 

 

Полянська Ольга Миколаївна

Діловод

 

 

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та адміністративно-господарського забезпечення

Момот Світлана Григорівна

Начальник відділу-головний бухгалтер

2-15-53

_______

Білай Анжеліка Володимирівна

Заступник начальника відділу

 

Іванюк Марина Володимирівна

Головний спеціаліст

Шевченко Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

Плюта Оксана Олексіївна

Головний спеціаліст

Левченко Тамара Іванівна

Спеціаліст І категорії

Дмитренко Світлана Григорівна

Спеціаліст І категорії

Попок Людмила Михайлівна

Спеціаліст І категорії

Миргородська Галина Володимирівна

Спеціаліст І категорії

Лашко Олександр Іванович

Водій автотранспорт-них засобів

Стрижак Наталія Миколаївна

Прибиральник службових приміщень

Корінчевська Наталія Леонідівна

Сторож

Педашенко Олександр Валерійович

Сторож

Миколаєнко Володимир Миколайович

Оператор теплогенераторної

Фінансове управління

Онуфрієнко Віктор Григорович

Начальник фінансового управління

 

_____

Яресько Наталія Валентинівна

Заступник начальника управління

Бажан Юлія Олександрівна

Головний спеціаліст

Білай Марина Володимирівна

Головний спеціаліст

Джемула Наталія Миколаївна

Начальник відділу планування доходів та економічного зростання — головний бухгалтер

Шаповал Марина Вікторівна

Головний спеціаліст

 

_____

Відділ надання адміністративних послуг

Крамар Вікторія Вікторівна

Начальник відділу

 

2-19-67

 

 

Нечипоренко Катерина Василівна

Головний спеціаліст

Верховод Костянтин Вікторович

Державний реєстратор

Різник Віталія Вікторівна

Державний реєстратор

Федій Катерина Андріївна

Спеціаліст І категорії

Білецька Яна Миколаївна

Адміністратор

Лодіс Валентина Іванівна

Адміністратор

Відділ економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій

Романов Андрій Леонідович

Начальник відділу

 

Даценко Оксана Володимирівна

Головний спеціаліст

Лашко Яна Володимирівна

Головний спеціаліст

Відділ сім’ї, соціального захисту та охорони здоров’я

Момот Дмитро Сергійович

Начальник відділу

 

Коваленко Анна Володимирівна

Заступник начальника відділу

Танько Ліна Григорівна

Головний спеціаліст

Гречка Тетяна Петрівна

Головний спеціаліст

Зіненко Світлана

Сергіївна

Головний спеціаліст

Кулак Ірина Миколаївна

Спеціаліст І категорії

Бондарець Леся Володимирівна

Спеціаліст І категорії

Відділ архітектури та містобудування

Приходько Олег Всеволодович

Начальник відділу

 

Ніколаєнко Юрій Юрійович

Головний спеціаліст

Дмитренко Олександр Сергійович

Спеціаліст І категорії

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Різник Тетяна Володимирівна

Завідувач сектору

 

Любиченко Максим Вікторович

Головний спеціаліст

Відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

 

Начальник відділу

 

2-10-62

Ятчик Наталія Олексіївна

Заступник начальника відділу

Спільна Тетяна Юріївна

Головний спеціаліст

Грибельник  Дмитро Сергійович

Спеціаліст І категорії

Бублій Ельвіна Валеріївна

Спеціаліст І категорії

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та з питань охорони праці

Тищенко Сергій Сергійович

Начальник відділу

 

Пустовар Тетяна Леонідівна

Головний спеціаліст

Гриб Ростислав Миколайович

Головний спеціаліст

Приходько Максим Олегович

Спеціаліст І категорії

Відділ культури, молоді, спорту, та туризму

Тітік Михайло Сергійович

Начальник відділу

 

Кордубан Максим Вадимович

Головний спеціаліст

Тарасенко Вікторія Олександрівна

Спеціаліст І категорії

Відділ з юридичних питань та управління комунальним майном

Колотій Наталія Юріївна

Начальник відділу

 

2-10-62

 

Кириченко Алла Миколаївна

Головний спеціаліст

Зигаленко Віктор Іванович

Головний спеціаліст

Відділ освіти

Костогриз Алла Миколаївна

Начальник відділу

 

Купенко Ольга Анатоліївна

Головний спеціаліст

Арабова Яна Сергіївна

Спеціаліст І категорії

Пустяк Леся Юріївна

Спеціаліст І категорії

Константинова Тетяна Володимирівна

Економіст

Служба у справах дітей

Гмиря Юлія Анатоліївна

Начальник

 

Тесленко-Колісник Аліна Валеріївна

Головний спеціаліст

Інспекція з благоустрою

Коцар Олег Іванович

Інспектор інспекції з благоустрою

 

В разі відсутності  потрібного Вам номера — телефонуйте на ,,гарячу лінію”

+38095-78-07-111