• Пошук по документах

Полтавщина: де отримати, обміняти чи поновити паспорт?

eye

24

Опубліковано: 11.06.2024 11:47

Новини

img

Міграційна служба Полтавської області нагадує: оформити або відновити паспортні документи можна у будь-якому підрозділі незалежно від місця реєстрації.

 

Адміністративні послуги доступні у 20 підрозділах Міграційної служби Полтавської області. З переліком підрозділів можна ознайомитись на нашому сайті за посиланням https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html

 

Паспортні документи можна оформити звернувшись безпосередньо до підрозділів у поточну чергу або записатись на прийом за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга».

 

У підрозділах міграційної служби вартість оформлення документів складає:

 

Паспорт громадянина України:

- нетерміновий – 504 грн.(20 робочих днів);

- терміновий – 874 грн (10 робочих днів).

 

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон:

- нетерміновий – 958 грн (20 робочих днів); ?

- терміновий – 1598 грн (7робочих днів).

 

Відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс Державної міграційної служби України "Перевірка стану оформлення документів" https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

 

Для зручності громадян в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

 

Звертаємо увагу! Під час повітряної тривоги надання адміністративних послуг зупиняється. Не ігноруйте повітряні тривоги, бережіть себе і своїх близьких!

 

Решетилівський сектор УДМС у Полтавській області

Назад до розділу

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію