• Пошук по документах

Довідник працівників виконавчого комітету Решетилівської міської ради

Керівництво міської ради та виконавчого комітету

Керівництво міської ради та виконавчого комітету

Дядюнова Оксана Анатоліївна

Міський голова

Малиш Тетяна Анатоліївна

Секретар міської ради

Сивинська Інна Василівна

Перший заступник міського голови

Невмержицький Юрій Михайлович

Заступник міського голови

Колесніченко Антон Володимирович

Заступник міського голови

Лисенко Максим Вікторович

Керуючий справами виконавчого комітету

Відділ організаційно-інформаційної роботи, документообігу та управління персоналом

Відділ організаційно-інформаційної роботи, документообігу та управління персоналом

Мірошник Оксана Олександрівна

Начальник відділу

Кулик Надія Іванівна

Заступник начальника відділу

Чех Лідія Миколаївна

Головний спеціаліст

Стеценко Юлія Василівна

Головний спеціаліст

Литвин Олександра Василівна 

Головний спеціаліст

Щербаха Оксана Володимирівна

Спеціаліст І категорії

Сотніков Руслан Володимирович

Спеціаліст І категорії

Полянська Ольга Миколаївна

Діловод

Тітік-Канівець Євгенія Василівна

Діловод

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та адміністративно-господарського забезпечення

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та адміністративно-господарського забезпечення

Момот Світлана Григорівна

Начальник відділу-головний бухгалтер

Білай Анжеліка Володимирівна

Заступник начальника відділу

Іванюк Марина Володимирівна

Головний спеціаліст

Шевченко Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

Плюта Оксана Олексіївна

Головний спеціаліст

Левченко Тамара Іванівна

Спеціаліст І категорії

Дмитренко Світлана Григорівна

Спеціаліст І категорії

Попок Людмила Михайлівна

Спеціаліст І категорії

Миргородська Галина Володимирівна

Спеціаліст І категорії

Лашко Олександр Іванович

Водій автотранспорт-них засобів

Стрижак Наталія Миколаївна

Прибиральник службових приміщень

Корінчевська Наталія Леонідівна

Сторож

Педашенко Олександр Валерійович

Сторож

Миколаєнко Володимир Миколайович

Оператор теплогенераторної

Відділ надання адміністративних послуг

 

Крамар Вікторія Вікторівна

Начальник відділу

Нечипоренко Катерина Василівна

Головний спеціаліст

Верховод Костянтин Вікторович

Державний реєстратор

Різник Віталія Вікторівна

Державний реєстратор

Федій Катерина Андріївна

Спеціаліст І категорії

Білецька Яна Миколаївна

Адміністратор

Лодіс Валентина Іванівна

Адміністратор

Танько Ліна Григорівна Адміністратор
Кулак Ірина Миколаївна Адміністратор

Відділ економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій

Відділ економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій

Романов Андрій Леонідович

Начальник відділу

Даценко Оксана Володимирівна

Головний спеціаліст

Лашко Яна Володимирівна

Головний спеціаліст

Відділ сім’ї, соціального захисту та охорони здоров’я

 

Момот Дмитро Сергійович

Начальник відділу

Коваленко Анна Володимирівна

Заступник начальника відділу

Гречка Тетяна Петрівна

Головний спеціаліст

Зіненко Світлана Сергіївна

Головний спеціаліст

Бондарець Леся Володимирівна

Головний спеціаліст

Відділ архітектури та містобудування

Відділ архітектури та містобудування

Приходько Олег Всеволодович

Начальник відділу

Ніколаєнко Юрій Юрійович

Головний спеціаліст

Дмитренко Олександр Сергійович

Спеціаліст І категорії

Відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

Відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

Прудка Ірина Олександрівна Начальник відділу
Ятчик Наталія Олексіївна Заступник начальника відділу
Спільна Тетяна Юріївна Головний спеціаліст
Грибельник  Дмитро Сергійович Спеціаліст І категорії
Бублій Ельвіна Валеріївна Спеціаліст І категорії

 

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та з питань охорони праці

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та з питань охорони праці

Тищенко Сергій Сергійович

Начальник відділу

Пустовар Тетяна Леонідівна

Головний спеціаліст

Гриб Ростислав Миколайович

Головний спеціаліст

Приходько Максим Олегович

Спеціаліст І категорії

Відділ культури, молоді, спорту, та туризму

Відділ культури, молоді, спорту, та туризму

Тітік Михайло Сергійович

Начальник відділу

Кордубан Максим Вадимович

Головний спеціаліст

Тарасенко Вікторія Олександрівна

Спеціаліст І категорії

Відділ з юридичних питань та управління комунальним майном

Відділ з юридичних питань та управління комунальним майном

Колотій Наталія Юріївна

Начальник відділу

Кириченко Алла Миколаївна

Головний спеціаліст

Зигаленко Віктор Іванович

Головний спеціаліст

Служба у справах дітей

Служба у справах дітей

Гмиря Юлія Анатоліївна

Начальник

Тесленко-Колісник Аліна Валеріївна

Головний спеціаліст

Відділ освіти

Відділ освіти

Костогриз Алла Миколаївна

Начальник відділу

Купенко Ольга Анатоліївна

Головний спеціаліст

Арабова Яна Сергіївна

Спеціаліст І категорії

Пустяк Леся Юріївна

Спеціаліст І категорії

Константинова Тетяна Володимирівна

Економіст

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами

Різник Тетяна Володимирівна

Завідувач сектору

Любиченко Максим Вікторович

Головний спеціаліст

Фінансове управління

Онуфрієнко Віктор Григорович

Начальник фінансового управління

Бажан Юлія Олександрівна

Головний спеціаліст

Білай Марина Володимирівна

Головний спеціаліст

Джемула Наталія Миколаївна

Начальник відділу планування доходів та економічного аналізу — головний бухгалтер

Шаповал Марина Вікторівна

Головний спеціаліст

Яресько Наталія Валентинівна Заступник начальника фінансового управління - начальник бюджетного відділу