• Пошук по документах

Приймальня депутатів

№ з/п Депутати Дні прийому громадян Години прийому громадян Адреса, де здійснюється прийом громадян Політична партія
1 Багно Віктор Іванович Перший вівторок місяця 10:00-12:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,За майбутнє”
2 Бережний Віктор Олександрович Вівторок 09:00-12:00 м.Решетилівка вул.Покровська, 19 ,.Батьківщина”
3 Захарченко Венера Февзіївна П’ятниця 09:00-12:00 м.Решетилівка вул.Шевченка, 60 ,,ОПЗЖ”
4 Захарченко Віталій Григорович Вівторок 09:00-12:00 м.Решетилівка вул.Шевченка, 60 ,,ОПЗЖ”
5 Кацітадзе Олена Олександрівна П’ятниця 08:00-12:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,Рідне місто”
6 Колесніченко Володимир Володимирович Субота 08:00-12:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,Рідне місто”
7 Колотій Сергій Васильович Понеділок-п’ятниця 12:00-13:00 м.Решетилівка, вул.Шеченка, 23 ,,Довіра”
8 Коцар Олег Іванович Перша субота місяця 08:00-12:00 с.Покровське, вул.Освітянська, 8 ,,Свобода”
9 Кошовий Петро Миколайович Другий четвер місяця 11:00-15:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,За майбутнє”
10 Криндач Юрій Володимирович Вівторок 10:00-15:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 10 ,,Слуга народу”
11 Кузьменко Володимир Вікторович Перший вівторок місяця 10:00-12:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,За майбутнє”
12 Лугова Наталія Іванівна Остання субота місяця 09:00-12:00 м.Решетилівка, вул.Грушевського,76 ,,Рідне місто”
13 Мушта Анатолій Іванович П’ятниця 09:00-12:00 м.Решетилівка Вул.Покровська, 19 ,,Батьківщина”
14 Малиш Тетяна Анатоліївна П’ятниця 08:00-12:00 м.Решетилівка вул.Покровська, 14 ,,Слуга народу”
15 Мосієнко Павло Олегович Остання п’ятниця місяця 10:00-16:00 м.Решетилівка Вул.Покровська, 19 ,,Довіра”
16 Оренбургська Ольга Петрівна Перший вівторок місяця 10:00-12:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,Довіра”
17 Савченко Василь Миколайович Понеділок 09:30-12:00 с.Шевченкове вул.Миру, 11 ,,Довіра”
18 Сенчук Наталія Леонідівна Понеділок 09:00-12:00 с.Остап'є вул.Центральна, 1 ,,Довіра”
19 Скриль Сніжана Володимирівна Другий четвер місяця 11:00-15:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,За майбутнє”
20 Спільна Ніла Петрівна Другий четвер місяця 12:00-13:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 81 ,Довіра”
21 Ткачук Ірина Олександрівна Другий четвер місяця 11:00-15:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,За майбутнє”
22 Федорченко Олег Васильович Понеділок 09:00-12:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,Свобода”
23 Ханко Анатолій Миколайович Остання субота місяця 09:30-12:00 с.Покровське, вул.Освітянська, 8 ,,Свобода”
24 Хиль Оксана Вікторівна Вівторок, середа 12:00-13:00 м.Решетилівка, вул.Шевченка, 23 ,,Довіра”
25 Черкун Іван Павлович Остання субота місяця 10:00-13:00 м.Решетилівка, вул.Покровська, 17 ,,Слуга народу”
26 Черкун Юрій Євгенович Вівторок, Четвер 09:00-12:00 м.Решетилівка, вул.Грушевського,76 ,Довіра”