• Пошук по документах

Контакти

                                                 ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК

ПІБ

Посада

 

Роб.тел

Керівництво міської ради та виконавчого комітету

Дядюнова Оксана Анатоліївна

Міський голова

 

2-13-80

Малиш Тетяна Анатоліївна

Секретар міської ради

 

2-17-78

Сивинська Інна Василівна

Перший заступник міського голови

 

 

Невмержицький Юрій Михайлович

Заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради

 

2-13-80

Колесніченко Антон Володимирович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

2-13-80

Лисенко Максим Вікторович

Керуючий справами виконавчого комітету

 

 

Мищенко Віталій Іванович

Староста на території сіл Потічок, Пасічники, Миколаївка, Нагірне

 

9-32-42

Гилюн Віктор Олексійович

Староста на території сіл Піщане, Славки

 

 

Пазущан Валентина Володимирівна

Староста на території сіл Н.Михайлівка, Молодиківщина, Потеряйки, Шарлаї

 

 

Падун Андрій Олександрович

Староста на території сіл Покровське, Шкурупії, Кривки, Голуби, Писаренки, Бабичі

 

 

 

Староста на території сіл Федіївка, Лучки

 

 

 

Староста на території сіл Кукобівка, Долина, Лютівка, Коломак, Дмитренки, Кузьменки

 

9-83-42

Швець Лариса Романівна

Староста на території сіл Лобачі, Глибока Балка, Крохмальці, Тривайли, Коржі

 

9-42-45

9-42-42

Срібний Станіслав Юхимович

Староста на території сіл Малий Бакай, Бакай, Мушти

 

9-48-42

Гавриленко Володимир Олексійович

Староста на території сіл Сухорабівка, Березняки, Підок

 

 

9-33-42

Нестерець Світлана Олександрівна

Староста сіл території Шилівка, Онищенки, Паненки

 

 

Каленчук Валентина Петрівна

Староста на території сіл Каленики, Хрещате

 

9-47-16

Водолівова Наталія Вікторівна

Староста на території сіл М’якенківка, Михнівка, Шрамки

 

9-66-46

Підгора Ніна Михайлівна

Староста на території сіл Шевченкове, Дружба, Шамраївка, Капустяни

 

9-76-42

Семиволос Ігор Вячеславович

Староста на території сіл Говтва, Буняківка, Киселівка, Плавні

 

0(5342)

9-62-28

Іванюк Олена Михайлівна

Староста на території сіл Пащенки, Яценки, Паськівка, Гольманівка

 

9-36-46

Микитенко Василь Миколайович

Староста на території сіл Демидівка, Пустовари, Литвинівка, Нова Диканька, Андріївка

 

9-44-48

Дурицький Сергій Петрович

Староста на території сіл Остап’є, Нове Остапове, Підгір’я, Запсілля, Уханівка, Олефіри

 

0(5345)

9-33-42

 

Староста на території сіл Лиман І, Тури, Мирне, Бузинівщина

____________

Глазкова Олена Петрівна

Староста на території сіл Лиман ІІ, Братешки, Дем’янці, Коліньки, Шишацьке, Потеряйки-Горові

_______________

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи, документообігу

та управління персоналом

Мірошник Оксана Олександрівна

Начальник відділу

 

2-10-62

 

 

Кулик Надія Іванівна

Заступник начальника відділу

Чех Лідія Миколаївна

Головний спеціаліст

Стеценко Юлія Василівна

Головний спеціаліст

Литвин Олександра Василівна

Головний спеціаліст

Щербаха Оксана Володимирівна

Спеціаліст І категорії (приймальня міського голови)

 

2-13-80

Сотніков Руслан Володимирович

Спеціаліст І категорії

 

 

Полянська Ольга Миколаївна

Діловод

 

 

Канівець-Тітік Євгенія Василівна

Діловод

 

Відділ бухгалтерського обліку, звітності

та адміністративно-господарського забезпечення

Момот Світлана Григорівна

Начальник відділу-головний бухгалтер

2-15-53

_______

Білай Анжеліка Володимирівна

Заступник начальника відділу

 

Іванюк Марина Володимирівна

Головний спеціаліст

Шевченко Олена Миколаївна

Головний спеціаліст

Плюта Оксана Олексіївна

Головний спеціаліст

Левченко Тамара Іванівна

Спеціаліст І категорії

Дмитренко Світлана Григорівна

Спеціаліст І категорії

Попок Людмила Михайлівна

Спеціаліст І категорії

Миргородська Галина Володимирівна

Спеціаліст І категорії

Лашко Олександр Іванович

Водій автотранспорт-них засобів

Стрижак Наталія Миколаївна

Прибиральник службових приміщень

Береза Валентина Володимирівна Прибиральник службових приміщень

Спільний Олександр Олександрович

Сторож

Педашенко Олександр Валерійович

Сторож

Миколаєнко Володимир Миколайович

Оператор теплогенераторної

Фінансове управління

Онуфрієнко Віктор Григорович

Начальник фінансового управління

 

2-19-67

 

 

Яресько Наталія Валентинівна

Заступник начальника фінансового управління - начальник бюджетного відділу

Бажан Юлія Олександрівна

Головний спеціаліст

Білай Марина Володимирівна

Головний спеціаліст

Джемула Наталія Миколаївна

Начальник відділу планування доходів та економічного аналізу — головний бухгалтер

Шаповал Марина Вікторівна

Головний спеціаліст

Відділ „Центр надання адміністративних послуг” (ЦНАП)

Крамар Вікторія Вікторівна

Начальник відділу

 

 

050-068-81-20

 

Нечипоренко Катерина Василівна

Адміністратор

Верховод Костянтин Вікторович

Державний реєстратор

Різник Віталія Вікторівна

Державний реєстратор

Ненько Вячеслав Олександрович

Адміністратор

Білецька Яна Миколаївна

Адміністратор

Лодіс Валентина Іванівна

Адміністратор

Танько Ліна Григорівна

Адміністратор

Кулак Ірина Миколаївна

Адміністратор

Відділ економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій

Романов Андрій Леонідович

Начальник відділу

 

Даценко Оксана Володимирівна

Головний спеціаліст

Лашко Яна Володимирівна

Головний спеціаліст

Відділ сім’ї, соціального захисту та охорони здоров’я

Момот Дмитро Сергійович

Начальник відділу

050 069 13 37

Коваленко Анна Володимирівна

Заступник начальника відділу

Гречка Тетяна Петрівна

Головний спеціаліст

Зіненко Світлана Сергіївна

Головний спеціаліст

Бондарець Леся Володимирівна

Головний спеціаліст

Відділ архітектури та містобудування

Приходько Олег Всеволодович

Начальник відділу

050 069 13 52

Ніколаєнко Юрій Юрійович

Головний спеціаліст

Дмитренко Олександр Сергійович

Спеціаліст І категорії

Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту

та взаємодії з правоохоронними органами

Різник Тетяна Володимирівна

Начальник відділу

 

Любиченко Максим Вікторович

Головний спеціаліст

Відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

Прудка Ірина Олександрівна

Начальник відділу

 

099 658 44 40

Ятчик Наталія Олексіївна

Заступник начальника відділу

Спільна Тетяна Юріївна

Головний спеціаліст

Грибельник  Дмитро Сергійович

Спеціаліст І категорії

Бублій Ельвіна Валеріївна

Спеціаліст І категорії

Тур Аліна Сергіївна

Спеціаліст І категорії

 

Відділ житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку

та з питань охорони праці

Тищенко Сергій Сергійович

Начальник відділу

066 959 11 37

Пустовар Тетяна Леонідівна

Головний спеціаліст

Приходько Максим Олегович

Спеціаліст І категорії

Відділ культури, молоді, спорту, та туризму

Тітік Михайло Сергійович

Начальник відділу

 

Кордубан Максим Вадимович

Головний спеціаліст

Тарасенко Вікторія Олександрівна

Спеціаліст І категорії

Відділ з юридичних питань та управління комунальним майном

Колотій Наталія Юріївна

Начальник відділу

 

 

 

Кириченко Алла Миколаївна

Головний спеціаліст

Зигаленко Віктор Іванович

Головний спеціаліст

Відділ освіти

Костогриз Алла Миколаївна

Начальник відділу

 

Полнобродський Олександр Юрійович Заступник начальника відділу

Купенко Ольга Анатоліївна

Головний спеціаліст

Арабова Яна Сергіївна

Спеціаліст І категорії

Пустяк Леся Юріївна

Спеціаліст І категорії

Служба у справах дітей

Гмиря Юлія Анатоліївна

Начальник

 

Тесленко-Колісник Аліна Валеріївна

Головний спеціаліст

Інспекція з благоустрою

Коцар Олег Іванович

Інспектор інспекції з благоустрою

 

Тринчук Олександр Андрійович Інспектор інспекції з благоустрою  

В разі відсутності  потрібного Вам номера — телефонуйте на ,,гарячу лінію”

+38095-78-07-111